"Вольные ветра"Отдых в Карпатах

Ресторан

Туристичний комплекс «Вільні вітри» запрошує всіх відвідати наш фірмовий ресторан. Він розташований на першому поверсі головного корпусу, основний зал оформлений в мисливському стилі, в центрі інтер'єру працює камін. Або можете розташуватися на відкритому літньому майданчику, з якого відкривається чудовий вид на навколишню природу. Тут можна влаштувати сімейну вечерю або замовити зал для проведення банкету. Відвідати ресторан можуть як постояльці нашого готелю, так і всі хто приїхав відпочити в Карпати і опинився поблизу.

У нашому меню страви української кухні з ухилом в карпатський колорит. Впевнені, що ви не пробували багато з них, а може, навіть і не чули їх назв. Але наші кухарі покажуть свою майстерність, щоб заповнити ці прогалини. Також ви можете вибрати одну зі страв нашого меню на мангалі. Кращі м'ясні страви, а також овочі і гриби, приготовані на вугіллі або відкритому вогні. Секрет нашої м'ясної кухні в особливих спеціях і фірмових рецептах маринаду. А ще в нашому меню є дієтичні перші і другі страви.

Вас чекає привітний прийом, смачна їжа і незабутні враження від відвідування кращого ресторану в цій частині Карпатських гір.

Постояльці готельного комплексу можуть замовити їжу з ресторану прямо в номер або орендований котедж.