"Вольные ветра"Отдых в Карпатах

Полювання

Готельний комплекс «Вільні вітри» запрошує на полювання в Українські Карпати.

Пропонуємо мисливські тури на будь-який смак в приватному мисливському господарстві площею 13 тисяч гектарів, розташованому в 80 кілометрах від Івано-Франківська. Дві третини угідь є гірськими.

Проводимо індивідуальне та колективне полювання на оленя, козулю, кабана, вовка, лисицю. Ви маєте реальну можливість отримати свій трофей, відчуєте первісну радість мисливця серед незайманих вікових лісів, чудово відпочинете завдяки винятковій чистоті місцевого повітря і води. У разі дострокового виконання програми полювання - до Ваших послуг річкова рибалка в багатих фореллю водоймах. Є можливість відвідати найцікавіші вершини гірського масиву Центральних Горган під керівництвом досвідченого провідника, ці гори є сьогодні найменш освоєними і зберегли свою первозданну красу.

Незабутні враження Вам гарантовані. Індивідуальний підхід до кожного клієнта передбачає узгодження програми туру спеціально для кожного замовника, з огляду на його побажання. Ми ретельно організуємо подорож і професійний супровід мисливця з моменту його прибуття в аеропорт і до урочистого сходження на борт літака з трофеєм після закінчення туру.

Умови проведення полювання ви можете дізнатися, зателефонувавши за номером: +38 (067) 509-13-78 - Андрій