1 Корпоративи та корпоративні заходи в Карпатах - ціна, відгуки
"Вольные ветра"Отдых в Карпатах

Корпоративи в Карпатах

Запрошуємо вас провести корпоратив в Карпатах в нашому готельному комплексі «Вільні вітри». Програму і тривалість заходу ви вибираєте на свій розсуд, в наших силах запропонувати вам все необхідне для першокласного відпочинку.

Отже, в якості розміщення можна зупинитися в готельних номерах розрахованих на 2, 4 і 6 дорослих, або в окремо розташованих котеджах. У кожному номері створені умови для комфортного відпочинку, а доповнить цю ідилію вид на Карпатські гори і озеро. Відзначимо, що знаходимося ми на висоті 800 м над рівнем моря. Природно ви можете не зупинятися в готелі і просто скористатися запропонованим набором розваг, але що це за свято, яке триває всього один день?

А тепер переходимо до самих розваг, до ваших послуг сауна, фураке, руський більярд і наша родзинка стендова стрільба. А якщо є бажаючі спробувати свої сили, то ласкаво просимо в наш Альпінпарк, це безпечна і дуже захоплююча розвага. Траса протяжністю майже 500 м складається з 12 етапів, найвищий з них знаходиться на висоті 7 метрів. Ви самі можете вибрати ті етапи, які будете проходити, і стартувати на будь-якому з них. Це не тільки відмінна можливість випробувати себе, а й спосіб навчиться працювати в команді. Ми розробили спеціальні конкурсні програми на одиночне і командне проходження, що в рази підвищує інтерес. Крім цього в арсеналі наших розваг полювання, рибалка на гірській річці та турпохід по горах.

І який же корпоратив без застілля. На території комплексу працює однойменний ресторан, де подають страви національної кухні, а також великий вибір страв на мангалі. Окремо можна замовити дієтичне меню на пару. До ваших послуг просторий зал із справжнім каміном, оформлений в мисливському стилі. Поруч з рестораном на території готельно-туристичного комплексу знаходиться паркінг, так що можете не хвилюватися за свій транспорт.

Ми можемо прийняти і розмістити групу відпочиваючих, що складається з декількох десятків людей. Замовте у нас проведення корпоративного заходу, і ми допоможемо вам спланувати відпочинок таким чином, щоб він був насиченим, корисним і незабутнім.