"Вольные ветра"Отдых в Карпатах

Альпiн-парк

Альпін-парк в заміському готельному комплексі «Вільні вітри» - це революційно новий, модний вид активного відпочинку, який відтепер доступний людям, які живуть в нашій місцевості, а також гостям нашого регіону. Альпінпарк являє собою набір взаємозалежних атракціонів, які розміщені на різних рівнях. Найвищий - 7 метрів над землею.

Альпінпарк складається з суцільних перешкод, подолання яких вимагає винахідливості і умінь переміщатися на висоті, підкорювати підйоми і спуски на подобу того, як це роблять альпіністи та скелелази. Незважаючи на вищеописані складності, учасниками даного виду заняття можуть бути як діти, так і дорослі, причому з різним рівнем фізичної підготовки - від елементарної до спортивної. Відсутність або наявність досвіду, рівень спортивних умінь і навичок, а також вікова категорія учасників служать основою для визначення складності перешкод і висоти атракціонів альпінпарку.

Загальна довжина проходження маршрутів складає - 485 м. Альпінпарк включає 12 етапів на кожному маршруті. Максимальна пропускна здатність - 50 осіб на годину. Обмеження по вазі - 120 кг. Обмеження за віком - від 86 см (діти від трьох років). Кожному учаснику надається спеціальне професійне спорядження, а процес проходження маршруту супроводжується наглядом досвідченого інструктора.

Альпінпарк дозволяє не тільки весело і цікаво провести час, а й проявити свої спортивні навички, спритність і гнучкість тіла, логічність мислення. Даний вид активного відпочинку може згуртувати учасників, допомагає проявити командний дух, дає можливість позмагатися і продемонструвати свої лідерські якості.

Дорослi

* Вартість проходження маршрутів:

  - перший - 70 грн.

  - другий - 50 грн.

  - третій - 30 грн.

  - четвертий - 20 грн.

* Вартість денного абонементу: - 150 грн., дає право на проходження всіх маршрутів будь-яке число раз протягом дня з моменту покупки абонемента і до 19:00.

Дiти

* Вартість проходження маршрутів:

  - перший - 50 грн.

  - другий - 30 грн.

  - третій - 20 грн.

  - четвертий - 10 грн.

* Вартість денного абонементу: - 150 грн., дає право на проходження всіх маршрутів будь-яке число раз протягом дня з моменту покупки абонемента і до 19:00.

Примітка !!! - за бажанням клієнта старт може відбуватися з будь-якого маршруту, тоді відповідно маршрут вважається першим і оплата здійснюється за вищенаведеними цінами.